درباره لطافه

ارسال شده توسط: محمد سرو در: زیر شاخه 1 تاریخ: دیدگاه: 0 بازدید: 127

درباره لطافه

در سال 1980، عطرهای لطافه توسط آقای شیخ شهید احمد و یکی از بنیانگذاران آن آقای شعیب اقبال که چشم انداز ایجاد عطری با کیفیت و لوکس را برای مشتریان محلی در خاورمیانه داشتند، ایده‌پردازی شد. سپس یک استارتاپ با صادرات خود به کشورهای عمده شورای همکاری خلیج فارس به یک شرکت مشهور تبدیل شد. برای تداوم میراث، این شرکت Lattafa را در سال 1992 راه اندازی کرد تا دامنه تجارت خود را فراتر از خاورمیانه گسترش دهد و به مشتریان در سراسر جهان خدمت کند. امروز، پس از گذشت چندین دهه، لطافه تولید کننده کامل عطر و تامین کننده بهترین عطرها در امارات متحده عربی برای مشتریانی در حال افزایش در خاورمیانه و خارج از کشور است که از تجمل واقعی قدردانی می کنند. سه نسل از خانواده شیخ به مجموعه عطرها و عطرهای توسعه یافته در لطفه که بیانگر شخصیت، ایجاد تأثیرات ماندگار و برانگیختن احساسات مثبت هستند، افتخار می کنند.
لطافه ، مقصد نهایی شما برای عطرهای خانگی لوکس و عجیب و غریب در خاورمیانه و در 61 کشور جهان.
خرید آنلاین در Lattafa به شما امکان انتخاب از میان مجموعه گسترده ای را می دهد و به شما کمک می کند تا با لمس یک دکمه در خانه یا دفتر کار مرور کنید، موارد را انتخاب کنید. کارکنان آگاه ما علاقه واقعی به عطر را دارند و بهترین انتخاب عطر عربی را در ایران با قیمتی مناسب به شما ارائه می دهند. 

دیدگاه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید

یک شنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه شنبه ژانویه فوریه مارس آوریل می ژوئن جولای آگوست سپتامر اوکتبر نوامبر دسامبر