درباره ما

فروشگاه عطر و ادکلن سرو (سروپرفیوم) با هدف ارائه بهترین و با کیفیت ترین عطرهای موجود در بازار کشور تاسیس گردید. فروشگاه با رصد بازار غیر شفاف عطر و ادکلن کشور و با بررسی و تحقیق و همچنین پژوهش فراوان ، بهترین و با کیفیت ترین عطرهای بازار را شناسایی میکند و سپس با استفاده از شیوه های بازارگانی متعدد با بهترین قیمت در اختیار خریداران و مشتریان خود قرار میدهد.

این فروشگاه در حال حاضر با تمرکز بر بهترین عطرهای مقرون به صرفه اما با کیفیت و با اصالت به ارائه خدمت در بازار فروش محصلات عطری فعالیت میکند. برندهای شناخته شده همچون شرکت عطر اجمل و شرکت عطر لطافه و شرکت های زیر مجموعه آنها مانند الحمبرا از جمله این محصولات است.

تلاش فروشگاه ارتقای سطح آگاهی استفاده از عطر ، روش های شناسایی عطر با کیفیت و همچنین  ساخت و تولید دانش بنیان عطر و خدمت به این صنعت ارزنده است و در این راستا اقدام به تولید محتوا از جمله کتاب ، مقاله و  ویدئوها متعدد دانش پایه در این زمینه میکند.

امید است این تلاش ها مورد رضایت خدا ، مصرف کنندگان و کسانیکه به این فروشگاه اعتماد میکنند قرار گیرد تا پشتوانه و برکتی برای خدمت های بزرگتر به این صنعت نوپا در کشور باشد.

فروشگاه عطر و ادکلن سرو