فروشگاه سرو پرفیوم

ارسال شده توسط: محمد سرو در: شاخه 1 تاریخ: دیدگاه: 0 بازدید: 157

فروشگاه سرو پرفیوم پس از سالها فعالیت در زمینه ادکلن همواره به راهکارهای جدید متناسب با اقتصاد کشور عزیزمان می اندیشد.پس از چالش های اخیر در اقتصاد و کاهش قدرت خرید مردم عزیز کشورمان ، عرضه کنندگان محصولات عطر و ادکلن نیز از این چالش ها در امان نماندند و با افزایش عجیب قیمت این محصولات مواجه شدند.

آنچیزی که ما را مجاب به ادامه این مسیر کرد ، پیدا کردن محصولات با کیفیت اما با قیمت مناسب برای خریداران سردرگمی بود که در این بازار غیر شفاف و غیر رقابتی به دنبال برآوردن رضایتشان بودند . بنابراین وظیفه ای که بر عهده خویش دیدیم آن بود که جستجو کنیم ، محصولات در بازار را پالایش و ارزیابی کنیم و پس از پیدا کردن محصولات با کیفیت اما مقرون به صرفه آنها را در معرض تست و آزمون  کارشناسان قرار دهیم و پس از تایید آنها به صورت گسترده به مردم نجیب و عزیزمان پیش کش کنیم.

اکنون نیز مفتخریم که بهترین محصولات این عرصه را با منصفانه ترین قیمت به دست شما عزیزمان برسانیم که هم رزق و روزی خود را حلال به دست آورده باشیم و هم خدا و خلقش را راضی کرده باشیم.

به امید روزهای روشن تر برای مردم عزیزمان

دیدگاه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید

یک شنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه شنبه ژانویه فوریه مارس آوریل می ژوئن جولای آگوست سپتامر اوکتبر نوامبر دسامبر